تداوم پس لرزه های برگزیت در انگلیس، هشدار درباره خالی ماندن قفسه های فروشگاه ها

به گزارش وبلاگ تفریح و سرگرمی، از آنجایی که بعد از نهایی شدن برگزیت جذابیت شغل راننده کامیون برای اتباع غیرانگلیسی کاهش پیدا نموده این کشور با کمبود این شغل روبرو شده و نمایندگان مالی درباره خالی ماندن قفسه های فروشگاه ها هشدار داده اند.

تداوم پس لرزه های برگزیت در انگلیس، هشدار درباره خالی ماندن قفسه های فروشگاه ها

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تفریح و سرگرمی به نقل از روزنامه هندلزبلات آلمان، نمایندگان بخش های مالی در انگلیس اعلام نموده اند که کمبود راننده کامیون در تابستان می تواند به مسائل تامین و خالی شدن قفسه های سوپرمارکت ها در این کشور منجر گردد.

ریچارد بورنت، رئیس انجمن حمل و نقل بار جاده ای در این باره گفته است که سوپرمارکت ها گزارش می دهند که کالاهای مورد انتظار خود را دریافت نمی نمایند. وی نامه مشترکی از طرف صنایع متضرر را به بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور فرستاده است.

بر این اساس امضا نمایندگان این درخواست که شرکت های تدارکاتی و بعلاوه انجمن های صنفی صنایع غذایی هم به آن ها تعلق دارند خواهان مداخله شخصی جانسون برای دسترسی به بازار کار اروپا با استفاده از ویزاهای کار موقت شده اند.

کار کردن به اسم راننده کامیون از زمان نهایی شدن مسئله برگزیت دیگر برای غیر انگلیسی ها جذابیتی ندارد. پیامد وقوع برگزیت این کار دشوارتر از گذشته شده است و مرزها به اروپا بسته شده اند و موانع دیوان سالارانه بالایی وجود دارد.

تعطیلات تابستانی و محدودیت های مداوم مالی و تقاضای زیاد برای غذا و نوشیدنی به علت گرمای هوا و رویدادهای مهم ورزشی هم این مشکل را تشدید نموده است. یک سخنگوی دولت انگلیس در این باره گفته است که عرصه مالی باید کارگران محلی را استخدام کند.

انگلیس پس از 47 سال عضویت، 12 دیماه 1399 به طور رسمی از اتحادیه اروپا خارج شد. دولت این کشور می گوید به توافقی درباره آینده همکاری های تجاری با اتحادیه اروپا دست یافته است. اما عملا این خروج دردسرهای زیادی را به ویژه برای انگلیس ایجاد نموده است.

مردم انگلیس به تدریج متوجه بی فایده بودن برگزیت خواهند شد. در این توافق انگلیس امتیاز خاصی بدست نیاورد و آنچه از آن با نام حفظ حاکمیت یا در دست دریافت کنترل و سرنوشت کشور تعبیر می گردد عملاً با محدودیتهای تحمیل شده در این توافق بی معنی است.

با اعمال هزینه های گمرکی برای تبادل کالا بین انگلیس و اتحادیه اروپا قیمت اجناس وارداتی در انگلیس نسبت به قبل گران تر شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تداوم پس لرزه های برگزیت در انگلیس، هشدار درباره خالی ماندن قفسه های فروشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم پس لرزه های برگزیت در انگلیس، هشدار درباره خالی ماندن قفسه های فروشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید