فتحی: به رأی کمیته انضباطی و استیناف اعتراض می کنیم، استیناف حق تشدید مجازات ندارد

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران می گوید که این باشگاه به رأی صادره از سوی کمیته انضباطی و استیناف علیه استقلال در ماجرای سوپرجام، از طریق مراجع قضایی بین المللی اعتراض می نماید.

فتحی: به رأی کمیته انضباطی و استیناف اعتراض می کنیم، استیناف حق تشدید مجازات ندارد

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اظهار کرد: من صحبت های حسن زاده را گوش کردم. متأسفانه رأی کمیته انضباطی و استیناف به رغم احترامی که برای این دو مرجع قائل هستم، اشتباه است. این رأی مبتنی بر عدالت و انصاف نیست.

او ادامه داد: باشگاه استقلال این حق را بر خودش قائل است که به مراجع قانونی اعتراض کند. ملکی در شورای تأمین استان این صحبت را انجام داد که تیم در ترکیه است و به بازی سوپرجام نمی رسد اما این شورا مرجع حقوقی نیست که تصمیم بگیرد. سه روز قبل از بازی، سازمان لیگ بازی را لغو نموده است. نتیجه لغو بازی تکرار بازی است؛ نه سه بر صفر اعلام کردن نتیجه بازی.

فتحی گفت: همچنین کمیته استیناف نمی تواند مجازات کمیته انضباطی را تشدید کند. من به جد در مراجع بین المللی پیگیر حق و حقوق باشگاه استقلال و هوادارانش هستم.

او در مورد شکایت یازالده گومز هم اظهار کرد: متأسفانه یک دعوتنامه برای او ارسال گردیده بود که در آن دعوت نامه مدت، مبلغ و جزئیات قرارداد قید گردیده بود. در حقوق بین المللی ورزشی این به معنای قرارداد است که بعد از رد شدن در تست پزشکی، او از باشگاه استقلال شکایت نموده است. ما به دنبال این هستیم تا در مراجع بین المللی این موضوع را حل کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فتحی: به رأی کمیته انضباطی و استیناف اعتراض می کنیم، استیناف حق تشدید مجازات ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: به رأی کمیته انضباطی و استیناف اعتراض می کنیم، استیناف حق تشدید مجازات ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید