اخبار اقتصادی

دستگیری ملی پوش سابق پرسپولیس

گویا شاکی های ملی پوش دستگیر شده از مدت ها قبل با حکم جلب دنبال او بودند.آن ها بعد از پخش مصاحبه های این فوتبالیست سابق از شبکه های تلویزیونی مختلف، متوجه می شوند او کارشناس تلویزیونی اینترنتی است.

5 خرداد 1398

واکنش رئیس دفتر رئیس جمهور به شایعه استعفای ظریف

به گزارش خبرنگاران، سید محمود واعظی در توئیتی نوشت که خبر استعفای محمدجواد ظریف و خروج ایران از توافق برجام که به طور هم زمان منتشر شده اند، هر دو دروغ و مشتمل بر اهدافی مغرضانه و ضد منافع ملی هستند.وی در این توئیت خود اضافه نمود: ضروری است رسانه ها نسبت...

3 خرداد 1398

با وجود 4دهه تحریم خوب مستندسازی نکرده ایم، نباید همه چیز را گردن تحریم بیاندازیم

یک استاد حقوق بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی گفت: با وجود 4 دهه تحریم در زمینه مستندسازی به خوبی عمل نکرده ایم. تحریم نباید به بهانه ای تبدیل گردد که همه چیز را گردن آن بیاندازیم زیرا در برابر سلامت شهروندان مسئول هستیم.

1 خرداد 1398

صادق درودگر: در ورزش ما چه چیزی به جز برند پرسپولیس و استقلال وجود دارد؟!، با طرح موضوع خصوصی سازی به دنبال انتخابات مجلس هستند

صادق درودگر، مسئول کمیته بازاریابی سازمان لیگ گفت: همیشه در دوره آخر ریاست جمهوری ها بحث خصوصی سازی مطرح می گردد، اما همواره زیرساخت های این کار وجود نداشته است.

26 اردیبهشت 1398

پاسخ به نقدها از بودجه سال98 استان البرز؛ محروم و نفتی نیستیم

زهرا عربشاهی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به سهم استان ها از بودجه 98، اظهار کرد: اگر بخواهیم تحلیل درستی از اختصاص بودجه داشته باشیم، نمی توانیم در این زمینه استان ها را باهم مقایسه کنیم.

23 اردیبهشت 1398

قاسمی در واکنش به اخراج سفیر تهران از تیرانا: آلبانی در ایران سفارت یا دیپلمات ندارد، امکان انجام عمل متقابل وجود نداشت

سخنگوی وزارت خارجه گفت: دولت آلبانی در ایران سفارت ندارد و درنتیجه امکان احضار سفیر یا اعتراض در تهران را نداشتیم.

21 اردیبهشت 1398

یکپارچگی صنعت گردشگری را در دولت تدبیر و امید دنبال می کنیم

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از ابتدای دولت آقای روحانی موضوع یکپارچگی صنعت گردشگری را به عنوان یک سیاست در این حوزه دنبال می کنیم.

20 اردیبهشت 1398

نگاه به توسعه استان همدان متوازن است، توجه به تمام شهرستان ها

به گزارش خبرنگاران، سیدسعید شاهرخی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان گفت: نگاه به توسعه استان متوازن است و تمام شهرستان های استان در برنامه توسعه با رعایت عدالت و ظرفیت های موجود آنها دیده شده اند.

17 اردیبهشت 1398

ترامپ با انتشار توئیت هایی به سران دنیا هشدار داد

ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در پیغام های توییتری گفت که خطاب به رهبران دنیا در فرانسه گفته است که باید با واشنگتن در زمینه تامین بودجه های نظامی و تجاری به نحوی منصفانه رفتار گردد.

12 فروردین 1398

زراعت کار در گفت و گو با خبرنگاران: یک بام و دو هوای یکسان سازی نرخ آرد و نان

یکمقام مسئول گفت: با وجود آنکه در اردیبهشت سال 94 قرار بود یکسان سازی نرخ آرد و نان اتفاق بیفتد، اما متاسفانه تا کنون اجرا نشده است.

24 اسفند 1397

طرح بزرگ گلخانه ای اندیمشک افتتاح می گردد

سید راهنمایی اله موسوی در مصاحبه با خبرنگاران مطرح نمود: استفاده از ظرفیت صنعت کشاورزی برای ایجاد رونق اقتصادی، توسعه پایدار و ایجاد اشتغال در اندیمشک از اولویت های مهم در برنامه ریزی برای توسعه شهرستان واقع شده است.

21 اسفند 1397

دیدار معاون سیاسی وزیر امور خارجه عمان با ظریف

معاون سیاسی وزیر امور خارجه عمان ،با محمد جواد ظریف در محل وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و رایزنی کرد.

11 اسفند 1397

پیشنهادی برای کاهش هزینه ها در خودروسازی

عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دو خودروساز بزرگ می توانند با فراوری و تامین مشترک قطعات اصلی خودرو، به میزان قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی نمایند.

26 بهمن 1397

وزیر کشور آمریکا: فشار اقتصادی راه مقابله با ایران و روسیه است

وزیر کشور آمریکا گفت: فشار اقتصادی راه مقابله با ایران و روسیه است و می توان از انرژی به عنوان اهرم فشار علیه این کشورها استفاده کرد.

10 بهمن 1397

شرایط صادرات در البرز مهیا است، راه اندازی پایانه صادراتی؛ به زودی

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی نجفی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، با تاکید بر اینکه نمی توان با مسائل حوزه بانوان شعاری و تبلیغاتی برخورد کرد، اضافه نمود: جلسات استانداری باید منتج به اجرای مصوبات باشد زیرا هدف از تشکیل چنین...

5 بهمن 1397

انتقاد بی سابقه برادر پادشاه اردن از برنامه های اقتصادی این کشور

به گزارش خبرنگاران حمزه بن حسین برادر پادشاه اردن در توییتی در صفحه شخصی خود انتقادهای شدیدی نسبت به وضعیت ادارات دولتی و برنامه های اقتصادی اردن وارد نموده است.

3 بهمن 1397

بخش خصوصی توانایی اداره سازمان تعاون روستایی را ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی، در پی قوت دریافت اجرای مصوبه 18488 مورخه 95.2.8 وزارت اقتصاد و دارایی پیرامون واگذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی به بخش خصوصی، حسین شیرزاد، مدیرعامل این سازمان اظهار کرد: سیاستهای اخیر وزارت اقتصاد...

15 دی 1397

اجرای پروژه های خرد در محلات شرق تهران

به گزارش خبرنگاران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 گفت: با توجه به رویکرد های شهردار تهران در زمینه محله محوری و اجرای فعالیت در دل محلات ، پروژه های خرد محلات در زمینه های مختلف در حال اجراست.

13 دی 1397

کمبود اعتبارات و فضای فیزیکی دو چالش مهم پارک فناوری زنجان

رییس پارک علم و فناوری زنجان از تجاری سازی برخی از محصولات دانش بنیان فراوری گردیده در شرکت های مستقر در این پارک اطلاع داد و گفت: علی رغم کوشش های انجام شده این پارک با چالش کمبود اعتبارات و فضای فیزیکی روبرو است.

9 دی 1397

پنجره ای که هنوز به روی سرمایه گذاران باز نیست

به اعتقاد بسیاری از فعالان اقتصادی، اصفهان سرمایه گریزترین استان کشور است. با این وجود در شرایطی که کشور متحمل تحریم های دوباره آمریکا گردیده، تنها نسخه اتمام پروژه های ناتمام، پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران است، موضوعی که به چالشی بزرگ برای سرمایه...

5 دی 1397
تعداد: (33)